Anasayfa  I  Kurumsal  I  Sosyal

KURUMSAL

KALİTE POLİTİKAMIZ        YÖNETİM        VİZYONUMUZ        MİSYONUMUZ       

KALİTE POLİTİKAMIZ

sosyal medyada

paylaş

 

Kalite ve özenle hizmet ilkesini her konuda ilk plana çıkararak, kalitenin sürekli ilerlemesini sağlamak, ülke, çevre ve toplum için gerekli sosyal sorumluluk projelerinin içinde yer alarak üretilen değerleri toplum ve çalışanlarımızın yararına sunmak, müşterilerimizin ihtiyaç ve ve beklentilerini uygun şartlarda karşılayarak, müşteri memnuniyetini sağlamak.

Eurogaz; akaryakıtın temini ve satışı, depolanması, iletimi, ihrakiye teslimi, taşınması, dağıtımı, bayiliği ve bunlarla ilişkili iş ve işlemleri yürütmektedir. Tüm faaliyetlerimizde sunduğumuz ürün ve hizmetin kalitesine yüksek önem vererek, kurmuş olduğu güçlü satış teşkilatı ve satış sonrası yapmış olduğu denetimlerle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde karşılamayı kendine ilke olarak belirlemiştir. Tüm müşteri memnuniyeti sistemimiz; yönetim sistemlerimiz ile entegre edilerek öz denetimci bir yapı oluşturulmuş ve yönetim hedeflerinin bu sistem üzerinden desteklenmesi sağlanmıştır.
 
Eurogaz olarak; vermiş olduğumuz ürün ve hizmetlerimizle ilgili müşteri istek ve önerilerinin, farklı müşteri gruplarından geleceği bilinciyle, 7 gün 24 saat her kanaldan (çağrı merkezi, e-posta, kurum internet sayfası, faks, mektup, sosyal medya, şikayet kutuları) rahatça iletilebilmesi sağlanmıştır. Başvuru alındı bilgisi süresi içinde müşteriye iletilmektedir. Yasal şartlara ve mevzuata dayalı, kurum politikalarına uygun, izlenebilir, raporlanabilir, şeffaf ve güvenli bir bilgi havuzu oluşturulmuştur. Kurumumuz; tüm başvuruların önyargısız, adil ve gizlilik içinde ele alındığı, değerlendirildiği, süreçlerin sürekli olarak kontrol edilerek iyileştirildiği müşteri odaklı bir yaklaşımı benimsemiştir.
 
Müşterilerimizin sorunları için yasal şartlar ve şirket politikaları çerçevesinde uygulanabilir çözümler sunmak, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ve haklarını korumaya özen gösterilmektedir. Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza geri bildirimlerin nasıl değerlendirildiği konusunda açık davranılarak yeterli bilgi verilmekte, şikayetlerdeki aciliyete göre cevap önceliği verileceği bildirilmektedir. Tüm faaliyetlerimiz müşterilerimizi en yüksek düzeyde memnun etmek, güvenini ve sadakatini kazanmak üstüne kuruludur.
 
Müşteri  memnuniyetini kalıcı kılmak için, müşterinin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarının izlendiği, değişen beklentilerinin ölçülüp değerlendirilerek müşteri beklentilerin üzerine çıkılması için sürekli  olarak iç denetimler, düzenleyici ve önleyici faaliyetler yürütülmektedir.

Yeni Sayfa 1
Europet A.Ş.

Anasayfa  I  Kurumsal  I  Sosyal

Anasayfa  I  Kurumsal  I  Sosyal Sorumluluk  I  Haberler  İletişim  I  Pompa Fiyatları  I Bayi Ağı  Kampanyalar  I  Ürünler  I Bayi Portalı

Eurogaz Gaz Dağıtım A.Ş.
A: Duruca Mah. E-24 Karayolu No: 15 Nusaybin /  Mardin / Türkiye
T: 0 482 416 00 09          F: 0 482 416 00 09
W:www.ogaz.com.tr  E: info@ogaz.com.tr